Lengva suknelė

 • Kraunamos nuotraukos

  Lengva suknelė

  Kodas: SK19mrg48
  26 
  44  Sutaupykite 18 
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio  suknelė  trumpomis rankovėmis.  Suknelei puošnumo suteikia klostuota suknelės ir rankovių apačia. Suknelės audinys labai lengvas, malonus prie kūno. Suknelę puošia gėlėtas audinys. Suknelės modelis laisvas, neliemenuotas. Suknelė ties kaklu surišama kaspinėliu.

  Suknelės ilgis 95 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis: 

  Viršutinis sluoksnis - 100% polisteris,

  Apatinis sluoksnis- 100% polisteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  111 
  139  Sutaupykite 28