Lengva striukytė

 • Lengva striukytė

  Kodas: STB62mlsL
  98 
  122  Sutaupykite 24 
  Į krepšelį 
 • Trumpa neliemenuota moteriška striukė. Striukei išskirtinumo suteikia koriukais austo ir striukinio audinių derinys. Striukė užsegama nepaslėptu užtrauktuku. Striukė turi patogias įsiūtas kišenes, papuoštas striukiniu audiniu. Striukės gobtuvas nenusisega. 

  Striukės ilgis priekyje 60 cm (± 1-2 cm).

  Striukės ilgis nugaroje 72 cm (± 1-2 cm). 

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės striukinis audinys - 100% polisteris,

  Striukės austas audinys - 100% polisteris, 

  Striukės pamušalas - 100% poliesteris.

  Stiukės užpildas - 100% polisteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  119 
  198  Sutaupykite 79 
  Striukė su avies vilna
  Kodas: ZSKM28zd
  101 
  168  Sutaupykite 67