Laisvo stiliaus žieminė striukė

 • Kraunamos nuotraukos

  Laisvo stiliaus žieminė striukė

  Kodas: ZSB19r2XL
  134 
  168  Sutaupykite 34 
  Į krepšelį 
 • Moteriška žieminė striukė iki keliukų. Striukės modelis oversize stiliaus. Striukei išskirtinumo suteikia didelė striukės apykaklė. Striukė užsegama paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis. Striukė turi patogias, paslėptais užtrauktukais užsegamomas, kišenes. Striukė turi patogų, didelį, nenusegamą gobtuvą. Striukės audinys siuvinėtas eglute. 

  Striukės ilgis 106 cm  (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis - 100% polisteris.

  Striukės pamušalas - 100% polisteris

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Trumpa striukė
  Kodas: STB12r
  36 
  88  Sutaupykite 52 
  Moteriška striukė
  Kodas: STK45r
  88 
  Trumpa striukė
  Kodas: STK06r
  33 
  66  Sutaupykite 33