Laisvo stiliaus lietpaltukas

 • Laisvo stiliaus lietpaltukas

  Kodas: LTP62roz3XL
  7000
  8800 Sutaupykite 1800
  Į krepšelį 
 • Neliemenuotas, laisvo stiliaus lietpaltis. Lietpaltis susegamas nepaslėptu asimetrišku užtrauktuku. Lietpalčio gobtuvas nenusisega.  Lietpaltis turi patogias kišenes.

  Lietpalčio ilgis 74 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Lietpalčio viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė didelių dydžių
  Kodas: STKM18prd
  14900
  Striukė su dirželiu
  Kodas: STK66prd
  6600
  11000 Sutaupykite 4400
  9800
  12200 Sutaupykite 2400