Klasikinis puspaltukas

 • Kraunamos nuotraukos

  Klasikinis puspaltukas

  Kodas: PSK138mls50
  119 
  149  Sutaupykite 30 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Klasikinis vidutinio ilgio puspaltisPuspalčiui puošnumo suteikia koriukais austas audinys. Puspalčio modelis yra liemenuotas. Puspaltį galima nešioti su dirželiu ir be dirželio. Puspaltis užsegamas paslėptomis sagomis. Puspaltis turi patogias įsiūtas kišenes. Puspalčio atlapą puošia blizganti sagė, kurią galima nusegti. 

  Puspalčio ilgis 100 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Puspalčio audinio sudėtis - 60% vilna, 36% polisteris ir 4% likra. 

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilna yra pluoštas, gaunamas iš naminių avių vilnos. Šis vienas iš seniausiai žinomų pluoštų išlaikė laiko testą dėka savo unikalių natūralių savybių. Vilna yra smarkiai garbanotas pluoštas, turintis daugybę oro kišenėlių, kurios Jus apsaugo nuo šalčio.
  Maišant du visiškai natūralius pluoštus ( pvz. vilną ir medvilnę) gaunamas audinys, kuriam būdingos abiejų pluoštų savybės. Maišymo rezultatas - didesnis komfortas bei geresnis estetinis vaizdas. Vilna dažnai maišoma su poliesteriu, viskoze, šilku.

  Dėmės ir dulkės iš vilnonio audinio gali būti išvalomos išilgai šukuojant specialiu drabužiams šukuoti skirtu šepečiu. Geresnė vilna atnaujinama ne šepečiu, o drėgna šluoste. Geriausia vilnonius gaminius nešti į valyklą, nes skalbimas gali baigtis audinio susitraukimu, spalvos nublukimu, minkštumo praradimu. Vilnoniai audiniai gali būti sugadinti per didelio ir tiesioginio karščio. Lyginant visada naudokite garą, niekada nelyginkite vilnonių gaminių sausų.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Vilna ilgiau dėvima. Ji nenusidėvi per trumpą laikotarpį. Kiekviena vilnos skaidula sudaryta iš milijonų vadinamųjų spyruoklių, kurios pasiduoda tempiamos ir nelūžta. Todel vilnonis pluoštas yra nepaprastai patvarus.

 • Alternatyvios prekės

  Kailinukai su gobtuvu
  Kodas: K22kp
  134 
  168  Sutaupykite 34 
  199 
  249  Sutaupykite 50 
  Ilgi kailinukai
  Kodas: K20kp
  134 
  168  Sutaupykite 34