Klasikinė suknelė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: BS09bXS
  4300
  5400 Sutaupykite 1100
  Į krepšelį 
 • Klasikinė suknelė trumpomis rankovėmis. Suknelės modelis laisvenis, neaptemptas. Suknelės papuošimas - dviejų spalvų derinys.

  Suknelės ilgis 94 cm ( ± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 176 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 60% viskozė ir 40% poliesteris

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Viskozė - tai dirbtiniu būdu iš celiuliozės pagamintas natūralus pluoštas. Audinys yra savo savybemis panašus į medvilnę, tačiau lyginant su medvilne yra minkštesnis ir švelnesnis, mažiau pilinguojasi, ypač gerai praleidžia orą. Audinys nekaitina kai karšta, yra švelnus, minkštas, lengvas, nesielektrina. Gryna viskozė yra blizgi ir pusiau peršviečiama . Tačiau viskozė nėra labai tvirtas pluoštas, todėl reikalauja atsargios priežiūros.

  Priežiūra: jei skalbiate skalbimo mašinoje, rinkitės tausojančią skalbimo programą. Skalbkite švelniais skalbikliais, skystu muilu. Nenaudokite kondicionierių, minkštiklių. Jei skalbiate rankomis, drabužius iš viskozės patariame skalbiant nemirkyti, skalbti žemoje temperatūroje, atsargiai gręžti, džiovinti horizontalioje padėtyje. Kadangi gaminiai iš viskozės yra glamžūs, tai po džiovinimo juos būtina išlyginti, kad gaminys atgautų pradinę išvaizdą. Gaminius iš viskozės patariama chemiškai valyti, nes skalbiant pluoštas silpnėja.

 • Alternatyvios prekės

  Suknelė iš lino
  Kodas: SOL28m
  4700
  Ilga suknelė
  Kodas: IS03j
  7000
  Moteriška palaidinė
  Kodas: PLD23m
  2600