Kardiganas su užtrauktuku

 • Kraunamos nuotraukos

  Kardiganas su užtrauktuku

  Kodas: KC03j36
  53 
  66  Sutaupykite 13 
  Į krepšelį 
 • Laisvo stiliaus kardiganas. Kardigano susegamas aukso spalvos užtrauktuku.. Kardganui išskirtinumo suteikia blizgūs auksniai piešiniai ir auskinė detalė ant kišenės.  Kardiganas yra su gobtuvu. Kardigano apačia asimetriška. Kardiganas turi dideles, patogias, ant viršaus prisiūtas kišenes. 

  Kradigano priekio ilgis  70 cm (± 1-2 cm).

  Kradigano nugaros ilgis 92 cm (± 1-2 cm). 

  Modelio ūgis 175 cm.

  Kardigano audinio sudėtis - 95% vilna ir 5% elastanas.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilna yra pluoštas, gaunamas iš naminių avių vilnos. Šis vienas iš seniausiai žinomų pluoštų išlaikė laiko testą dėka savo unikalių natūralių savybių. Vilna yra smarkiai garbanotas pluoštas, turintis daugybę oro kišenėlių, kurios Jus apsaugo nuo šalčio.
  Maišant du visiškai natūralius pluoštus ( pvz. vilną ir medvilnę) gaunamas audinys, kuriam būdingos abiejų pluoštų savybės. Maišymo rezultatas - didesnis komfortas bei geresnis estetinis vaizdas. Vilna dažnai maišoma su poliesteriu, viskoze, šilku.

  Dėmės ir dulkės iš vilnonio audinio gali būti išvalomos išilgai šukuojant specialiu drabužiams šukuoti skirtu šepečiu. Geresnė vilna atnaujinama ne šepečiu, o drėgna šluoste. Geriausia vilnonius gaminius nešti į valyklą, nes skalbimas gali baigtis audinio susitraukimu, spalvos nublukimu, minkštumo praradimu. Vilnoniai audiniai gali būti sugadinti per didelio ir tiesioginio karščio. Lyginant visada naudokite garą, niekada nelyginkite vilnonių gaminių sausų.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Vilna ilgiau dėvima. Ji nenusidėvi per trumpą laikotarpį. Kiekviena vilnos skaidula sudaryta iš milijonų vadinamųjų spyruoklių, kurios pasiduoda tempiamos ir nelūžta. Todel vilnonis pluoštas yra nepaprastai patvarus.

 • Alternatyvios prekės

  26 
  44  Sutaupykite 18 
  Margos odinės kelnės
  Kodas: BK06mrg
  22 
  44  Sutaupykite 22 
  Palaidinė su drugeliu
  Kodas: BP22j
  26 
  44  Sutaupykite 18 
  Moteriška palaidinė
  Kodas: BP10j
  26 
  44  Sutaupykite 18