Išskirtinio modelio striukė

 • Išskirtinio modelio striukė

  Kodas: STB46rozS
  12200
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio moteriška striukė. Striukė užsegama spaudėmis ir paslėptu dvipusiu užtrauktuku. Striukės modelis neliemenuotas. Striukei išskirtinumo suteikia siuvinėtas striukės audinys ir asimetriška frako stiliaus nugara. Striukė turi patogias užtraukutiku užsegamas kišenes. Striukės modelis tikrai išskirtinis, su juo neliksite nepastebėta. Striukė turi patogią didelę apukaklę. 

  Striukės priekio ilgis 80 cm (± 1-3 cm).

  Striukės nugaros ilgis 100 cm (± 1-3 cm). 

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Stiukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Puspaltis
  Kodas: PSK68roz
  8400
  16800 Sutaupykite 8400
  Paltukas
  Kodas: PSK116kp
  7000
  13900 Sutaupykite 6900