Išskirtinio modelio striukė

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: STB38g2XL
  88 
  110  Sutaupykite 22 
  Į krepšelį 
 • Trumpa moteriška striukė. Striukė užsegama spaudėmis ir paslėptu užtrauktuku. Striukės modelis neliemenuotas. Striukė turi patogias užtraukutiku užsegamas kišenes. Striukės modelis tikrai išskirtinis, su juo neliksite nepastebėta. Striukė turi patogų nenusegamą gobtuvą.

  Striukės priekio ilgis 63 cm (± 1-3 cm).

  Striukės nugaros ilgis 84 cm (± 1-3 cm). 

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Stiukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukytė žiemai
    -49%
  Striukytė žiemai
  Kodas: ZSKM22kp
  70 
  139  Sutaupykite 69 
  Parkos stiliaus striukė
    -49%
  Parkos stiliaus striukė
  Kodas: ZSK39sl
  70 
  139  Sutaupykite 69 
  Išskirtinė striukė
    -50%
  Išskirtinė striukė
  Kodas: ZSB15j
  55 
  110  Sutaupykite 55 
  Trumpa stirukė žiemai
    -49%
  Trumpa stirukė žiemai
  Kodas: ZSKM23zls
  70 
  139  Sutaupykite 69