Ilga žieminė striukė su kailiu

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: ZSM12j48
  113 
  226  Sutaupykite 113 
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Ilga žieminė striukė - kailiniai. Ši striukė išsiskiria tuo, kad priekinėje ir nugaros striukės dalyje turi karakulio kailį įmituojantį kailiuką, o rankovės ir striukės šonai - medžiaginiai. Striukė turi didelį gobtuvą. Užsegimas kabliukais. Dirbtinis kailis - prancūziškas, labai kokybiškas ir tikroviškai atrodantis. Užsegimas - kabliukais. Striukytė labai lengva ir patogi dėvėti. Tai stilinga, nauja ir nematyta!

  Striukės ilgis 96 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis (kailis) - 100% akrilas-modakrilas.

  Striukės pamušalas - 100% poliesteris.

  Svarbu!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Akrilas - sintetinis pluoštas, kuris dėl savo savybių yra labai plačiai naudojamas drabužių pramonėje. Šiai dienai iš akrilo gaminama didžioji dalis kasdienės ir sporto aprangos. Priklausomai nuo akrilo apdirbimo technologijos ir mezgimo būdo šios medžiagos audiniai kartais būna netgi brangesni nei medvilnės ar vilnos. Taip yra dėl to, kad akrilas savo jutiminėmis savybėmis yra artimas kašmyrui (yra švelnus, lengvas audinys), o atsparumu dėvėjimuisi, drėgmės sugėrimu ir garinimu – pažangiausiems sintetiniams audiniams.

  Visų gerųjų savybių supynimas į vieną siūlą yra ganėtinai brangus ir ilgas procesas, todėl galutinė aukštos kokybės akrilo kaina yra aukšta.

  Akrilas – minkštas sintetinis pluoštas, turintis savybių, būdingų vilnai: tai didelė šilumos izoliacija ir atsparumas.

 • Alternatyvios prekės

  Jaunatviška striukė
    -20%
  Jaunatviška striukė
  Kodas: STB31tm
  111 
  139  Sutaupykite 28 
  Puspaltis
    -50%
  Puspaltis
  Kodas: PSK111j
  84 
  168  Sutaupykite 84