Ilga suknelė vasarai

 • Kraunamos nuotraukos

  Ilga suknelė vasarai

  Kodas: SK17roz46
  32 
  54  Sutaupykite 22 
  Į krepšelį 
 • Ilga lmoteriška suknelė. Suknelei puošnumo suteikia margais raštais margintas audinys. Suknelės audinys labai lengvas, maloniai priglunda prie kūno. Suknelė gumos pagalba susitraukia per liemenį. Suknelė turi patogias kišenes.

  Suknelės ilgis  120 cm, (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 95% poliesteris ir 5% likra.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Ilga lininė suknelė
  Kodas: SOL51jb
  52 
  87  Sutaupykite 35 
  Suknelė-Paltas
  Kodas: SOL42m
  52 
  87  Sutaupykite 35 
  Lininis paltas-suknelė
  Kodas: SOL41j
  56 
  94  Sutaupykite 38