Ilga suknelė

 • Kraunamos nuotraukos

  Ilga suknelė

  Kodas: SK17mrg46
  32 
  54  Sutaupykite 22 
  Į krepšelį 
 • Ilga lmoteriška suknelė. Suknelei puošnumo suteikia margais raštais margintas audinys. Suknelės audinys labai lengvas, maloniai priglunda prie kūno. Suknelė gumos pagalba susitraukia per liemenį. Suknelė turi patogias kišenes.

  Suknelės ilgis  120 cm, (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis - 95% poliesteris ir 5% likra.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  41 
  82  Sutaupykite 41 
  Trumpa striukė
  Kodas: STB19zd
  44 
  88  Sutaupykite 44