Gėlėta suknutė

 • Gėlėta suknutė

  Kodas: SK15gl46
  2700
  5400 Sutaupykite 2700
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Klasikinė suknelė trumpomis rankovėmis. Suknelės modelis laisvenis, neaptemptas. Suknelės nugara liemenuota. Suknutei puošnumo suteikia magnolijomis puoštas suknelės audinys. Suknelės turi patogias kišenes. Suknelė užsegama pasleptu užtrauktuku esančiu suknelės nugaroje.

  Suknelės ilgis 93 cm ( ± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Suknelės audinio sudėtis -  85% poliesteris, 9% viskozė ir 6% elastano.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Tiesios kelnės
  Kodas: KLN05p
  2700
  5400 Sutaupykite 2700
  Patogios kelnės
  Kodas: KLN05ch
  2700
  5400 Sutaupykite 2700