Moteriškas paltas dvipusis

 • Moteriškas paltas dvipusis

  Kodas: STB58mt+roz2XL
  9000
  14900 Sutaupykite 5900
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė nešiojama iš abiejų pusių. Striukė užsegama paslėptu užtrauktuku ir spaudėmis. Žaismingumo striukei suteikia šonuose nepaslėpti užtrauktukai kuriuos galima atsegti. Stiukės rožinės spalvos pusė siuvinėta rombais ir turi į vidų įleistas, paslėptais užtrauktukais užsegamas kišenes.  Mėtinė striukės pusė yra siuvinėta juostelėmis. Mėtinė striukės pusė turi ant viršaus prisiūtas kišenes. 

  Striukės ilgis 100 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.