Dvipusis lietpaltis

 • Dvipusis lietpaltis

  Kodas: LTP64v+sm5XL
  5500
  11000 Sutaupykite 5500
  Į krepšelį 

  Dideli dydžiai

 • Moteriškas lietpaltis nešiojamas iš abiejų pusių. Lietpaltis užsegamas dvipusiu užtrauktuku. Žaismingumo lietpalčiui suteikia šonuose nepaslėpti užtrauktukai kuriuos galima atsegti ir padaryti skeltukus. Stiukės smėlio spalvos pusė turi įsiūtas kišenes.  Tamsiai violetinė lietpalčio pusė turi patogias, ant viršaus prisiūtas kišenes. Lietpalčio gobtuvas nenusisega.

  Striukės ilgis 91 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Striukė laisvalaikiui
  Kodas: STK58krm
  9000
  14900 Sutaupykite 5900
  Moteriška striukė
  Kodas: STK60grs
  9000
  14900 Sutaupykite 5900
  Striukė laisvo stiliaus
  Kodas: STB63krm
  8400
  13900 Sutaupykite 5500