Dvipusė žieminė striukė

 • Dvipusė žieminė striukė

  Kodas: ZSB17grs+j6XL
  134 
  168  Sutaupykite 34 
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė nešiojama iš abiejų pusių. Striukė užsegama paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis. Žaismingumo striukei suteikia šonuose nepaslėpti užtrauktukai kuriuos galima atsegti. Stiukės garsyčių spalvos pusė siuvinėta juostelėmis ir turi į vidų įleistas kišenes.  Juoda striukės pusė yra nesiuvinėta, matinė. Juoda striukės pusė turi ant viršaus prisiūtas kišenes. 

  Striukės ilgis 108 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  Išskirtinė striukė
  Kodas: ZSB15j
  66 
  110  Sutaupykite 44 
  Vidutinio ilgio striukė
  Kodas: ZSKM21j
  134 
  168  Sutaupykite 34 
  Trumpa striukė žiemai
  Kodas: ZSKM23zls
  84 
  139  Sutaupykite 55 
  Striukytė žiemai
  Kodas: ZSKM22kp
  84 
  139  Sutaupykite 55