Dvipusė striukytė

 • Dvipusė striukytė

  Kodas: STB56g+v2XL
  98 
  122  Sutaupykite 24 
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė nešiojama iš abiejų pusių. Violetinė striukės pusė užsegama nepaslėptu užtraktuku ir turi patogias, nepaslėpta spaude užsegamas kišenes. Geltona striukės pusė užsegama paslėptu užtraktuku ir turi patogias spaude užsegamas kišenes. Striukės gobtuvas nenusisega.

  Striukės ilgis 94 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.
   

 • Alternatyvios prekės

  Puspaltis su gobtuvu
  Kodas: PSK137krm
  149 
  Dvipusis lietpaltis
  Kodas: LTP64v+sm
  110 
  Puspaltis
  Kodas: PSK105bkl
  84 
  168  Sutaupykite 84 
  Lengvas puspaltukas
  Kodas: PSK140sm
  110