Striukė dvipusė

 • Striukė dvipusė

  Kodas: STK62o54
  14900
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė nešiojama iš abiejų pusių. Striukė užsegama paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis.Viena stiukės  pusė siuvinėta juostelėmis.  Kita striukės pusė yra nesiuvinėta,matinė. Striukės kišenės yra usegamos pasleptais užtrauktukais. Striukei puošnumo suteikia didelė striukės apykaklė ir gobtuvas. Strukės liemenį ir apačią galima sutraukti. 

  Striukės ilgis 72 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis  - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės