Dvipusė striukė moterims

 • Dvipusė striukė moterims

  Kodas: STB56j+rS
  111 
  139  Sutaupykite 28 
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė nešiojama iš abiejų pusių. Striukė susegama paslėptu dvipusiu užtrauktuku ir spaudėmis. Juoda striukė turi patogias ant viršaus prisiūtas kišenes ir nepaslėptais užtraukutkais užsegamas kišenes. Raudona striukės pusę puošia geltona detalė ant nugaros, taip pat yra paslėptais užtrauktukais užsegamas kišenes 

  Striukės ilgis 106 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.

 • Alternatyvios prekės

  134 
  168  Sutaupykite 34 
  Vidutinio ilgio striukė
  Kodas: ZSKM21j
  134 
  168  Sutaupykite 34 
  134 
  168  Sutaupykite 34 
  158 
  198  Sutaupykite 40