Dvipusė striukė

 • Dvipusė striukė

  Kodas: STB56rd+rS
  12200
  Į krepšelį 
 • Moteriška striukė nešiojama iš abiejų pusių. Raudona striukės pusė užsegama nepaslėptu užtraktuku ir turi patogias, nepaslėpta spaude užsegamas kišenes. Tamsiai ruda striukės pusė užsegama paslėptu užtraktuku ir turi patogias spaude užsegamas kišenes. Striukės gobtuvas nenusisega.

  Striukės ilgis 94 cm (± 1-3 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Striukės viršutinė dalis ir pamušalas - 100% poliesteris.

  Striukės užpildas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Poliesteris - tai produktas, dažniausiai audinys, pagamintas iš susintetintų polimerų. Šis audinys metų metais buvo naudojamas drabužių (sijonų, kelnių, švarkų ir skrybėlių) arba namų tekstilės, tokios kaip lovos antklodės, paklodės ar net pelės kilimėlių gamybai. Poliesteris yra garsus tuo, kad greitai džiūva, lengvai plaunamas ir ilgai išlaiko esamą formą.

  Nors visame pasaulyje labiausiai vertinami natūralūs audiniai, tokie kaip vilna ar medvilnė, poliesteris kai kuriais atvejais turi pranašumų net prieš juos. Šis audinys beveik nesiglamžo ir yra lengvai lyginamas, ilgai išlaiko spalvas ir nenusiskalbia. Dėl šių priežasčių poliesteris neretai įaudžiamas ir į natūralius audinius taip suteikdamas jiems geresnių savybių. Sintetiniai audiniai taip pat gali geriau apsaugoti nuo drėgmės, vėjo arba kitų aplinkos veiksnių nei iš augalų išgaunami audiniai.

  Poliesteris taip pat yra ganėtinai degus, todėl dėvint reikia atsargumo, o lyginti su nekarštu lygintuvu. Didžioji dalis sintetinių audinių yra degūs, nes pagaminti iš polimerų.
   

 • Alternatyvios prekės

  8800
  11000 Sutaupykite 2200
  Dvipusis lietpaltis
  Kodas: LTP64v+sm
  8800
  11000 Sutaupykite 2200
  Moteriškas lietpaltis
  Kodas: LTP60mt
  7000
  8800 Sutaupykite 1800