Dirbtinio kailio kailiniai

 • Dirbtinio kailio kailiniai

  Kodas: KM05p40
  17900
  29800 Sutaupykite 11900
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio, į apačią šiek tiek platėjantys prancūziško dirbtinio kailio kailiniai. Šie audinės kailį imituojantys kailiniai yra labai lengvi. Prancūziškas dirbtinis kailis, pasižymi ypač natūralia išvaizda, yra labai minkštas, lengvas ir švelnus. Kailinių išskirtinumas - ilgesnė nugara ir itin natūrali kailio išvaizda. Užsegimas - kabliukais. Dirbtinio kailio kailiniai - elegantiški, lengvi ir labai patogūs, nevaržo judesių.

  Kailinių ilgis priekyje 66 cm, nugaros pusėje 87 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 170 cm.

  Kailinukų viršutinė dalis (kailis) - 100% akrilas-modakrilas.

  Pamušalas - 100% poliesteris.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Akrilas - sintetinis pluoštas, kuris dėl savo savybių yra labai plačiai naudojamas drabužių pramonėje. Šiai dienai iš akrilo gaminama didžioji dalis kasdienės ir sporto aprangos. Priklausomai nuo akrilo apdirbimo technologijos ir mezgimo būdo šios medžiagos audiniai kartais būna netgi brangesni nei medvilnės ar vilnos. Taip yra dėl to, kad akrilas savo jutiminėmis savybėmis yra artimas kašmyrui (yra švelnus, lengvas audinys), o atsparumu dėvėjimuisi, drėgmės sugėrimu ir garinimu – pažangiausiems sintetiniams audiniams.

  Visų gerųjų savybių supynimas į vieną siūlą yra ganėtinai brangus ir ilgas procesas, todėl galutinė aukštos kokybės akrilo kaina yra aukšta.

  Akrilas – minkštas sintetinis pluoštas, turintis savybių, būdingų vilnai: tai didelė šilumos izoliacija ir atsparumas.