Alpakų vilnos paltukas

 • Kraunamos nuotraukos
  Kodas: PS42mls40
  17900
  29800 Sutaupykite 11900
  Į krepšelį 
 • Stilingas vidutinio ilgio puspaltis. Šio puspalčio paslaptis - alpakų vilna, net 52%. Puspalčio audinys - itališkas, ilgesnio plauko, suteikia prabangos ir minkštumo. Puspaltis susegamas paslėptomis sagomis, apykaklę galima dėvėti atviresnę arba uždarą. Dėvėti gaminius su alpakos vilna yra vienas malonumas: šilta, švelnu ir jauku. 

  Puspalčio ilgis - 95 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Puspalčio audinio sudėtis - 52% alpakos vilna ir 48% vilna.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Alpakos jau daug amžių vadinamos Andų kalnų lobiu. Pi̇miausia taip yra dėl nuostabios jų vilnos, kuri, sakoma, yra minkštesnė ir tvirtesnė nei kašmyro, lengvesnė ir šiltesnė nei avies, švelni kaip merino avių ir spindinti kaip šilkas. Drabužiai iš šio gyvūno vilnos 4-6 kartus geriau išlaiko šilumą nei numegzti iš avies vilnos. Natūrali (nedažyta) alpakos vilna turi didžiausią iš visų vilnų net 22 spalvų paletę: nuo juodos, pilkos iki rudos ar baltos. Ši vilna neturi lanolino, todėl joje nesiveisia kandys ar dulkių erkutės ir ji gali būti tinkama avių vilnai alergiškiems žmonėms. Dėvėti gaminius iš alpakos vilnos yra vienas malonumas: šilta, švelnu ir jauku. 

 • Alternatyvios prekės

  Dvipusė striukė rudeniui
  Kodas: STB28j
  11100
  Kailiniai
  Kodas: K12j
  14900