Alpakos vilnos puspaltis

 • Alpakos vilnos puspaltis

  Kodas: PS49z36
  55900
  Į krepšelį 
 • Vidutinio ilgio puspaltis. Neliemenuotas puspalčio modelis padės jaustis ypač patogiai, o audinyje esanti alpakos vilna, kurios yra net 62% neleis sušalti žvarbiausią rudens dieną. Puspalčio audinys - itališkas, ilgesnio plauko, suteikia prabangos ir minkštumo. Puspaltis susegamas nepaslėptomis sagomis. Puspaltį galima dėvėti atviresne apykakle arba uždara. Dėvėti gaminius su alpakos vilna yra vienas malonumas: šilta, švelnu ir jauku. 

  Puspalčio ilgis - 105 cm (± 1-2 cm).

  Modelio ūgis 175 cm.

  Puspalčio audinio sudėtis - 62% alpakos vilna ir 38% vilna.

  SVARBU!!! Išmatavimus būtinai pasitikrinkite dydžių lentelėje.

  Vilnonis audinys kvėpuoja. Jis sugeria drėgmės garus, todel vilnonį drabužį patogu dėvėti tiek karštu, tiek šaltu oru. Šaltu oru vilna sugeria drėgmę ir palieka prie odos sauso oro tarpą. Tai padeda išlaikyti kūno temperatūrą. Oro turinys, esantis pluošto viduje, veikia kaip izoliatorius. Grynas oras yra geriausias izoliatorius, randamas gamtoje. Net jeigu vilna sušlampa, ji išlaiko šilumą. Vilnos natūrali savybė izoliuoti ir nepraleisti vandens, netgi lyjant išlaiko kūno šilumą. Vilna yra sveika, nes apsaugo nuo staigaus temperatūrų pokyčio. Dėl savo elastingumo vilną patogu dėvėti, nes drabužis prisitaiko prie kūno formų.

  Alpakos jau daug amžių vadinamos Andų kalnų lobiu. Pi̇miausia taip yra dėl nuostabios jų vilnos, kuri, sakoma, yra minkštesnė ir tvirtesnė nei kašmyro, lengvesnė ir šiltesnė nei avies, švelni kaip merino avių ir spindinti kaip šilkas. Drabužiai iš šio gyvūno vilnos 4-6 kartus geriau išlaiko šilumą nei numegzti iš avies vilnos. Natūrali (nedažyta) alpakos vilna turi didžiausią iš visų vilnų net 22 spalvų paletę: nuo juodos, pilkos iki rudos ar baltos. Ši vilna neturi lanolino, todėl joje nesiveisia kandys ar dulkių erkutės ir ji gali būti tinkama avių vilnai alergiškiems žmonėms. Dėvėti gaminius iš alpakos vilnos yra vienas malonumas: šilta, švelnu ir jauku. 

 • Alternatyvios prekės

  Trumpa striukė žiemai
  Kodas: ZSKM23zls
  8400
  13900 Sutaupykite 5500
  Jaunatviška striukė
  Kodas: STB31tm
  11100
  13900 Sutaupykite 2800